Увага! Майданчик працює у тестовому режимі

«Прозорро.Продажі» розробило процедуру публікації переліків оренди в електронній торговій системі

«Прозорро.Продажі» розробило процедуру публікації переліків оренди в електронній торговій системі

Фахівці “Прозорро.Продажі” розробили процедуру публікації переліків першого та другого типу в процесі передачі в оренду державного та комунального майна, що має здійснюватися в Електронній торговій системі “Прозорро.Продажі”.

В кабінетах орендодавців такий функціонал буде доступний з 7 жовтня.

Наразі IT-команда «Прозорро.Продажі» розробила функціонал електронної торгової системи для запуску переліків першого та другого типу в системі «Прозорро.Продажі». Електронні майданчики, в свою чергу, розробили функціонал користувачів для використання цих переліків. Цей функціонал зараз тестується державним підприємством і згодом буде доступний в електронних кабінетах орендодавців. Перелік майданчиків, які реалізували такий функціонал буде розміщений на сайті prozorro.sale

Орендодавці державного та комунального майна можуть звернутись до своїх майданчиків та розпочати ознайомлення з інтерфейсом нового функціоналу.

Крім того, через електронну торгову систему “Прозорро.Продажі” має відбуватися подання заяв на включення об’єктів оренди до переліків першого та другого типу, заяв на оренду майна, заяв на продовження договорів оренди, а також внесення інформації про об’єкти оренди.

До цього моменту заяви подавалися в паперовій формі, а переліки першого та другого типу опубліковувалися на веб-сайтах орендодавців.

Нагадуємо, що Законом України “Про оренду державного та комунального майна” було запроваджено здійснення передачі майна в оренду на електронних аукціонах в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі».

На виконання цього Закону були прийняті Порядок передачі в оренду державного та комунального майна, Типовий договір про проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду між орендодавцем та оператором електронного майданчика, Примірні договори оренди державного майна, які детально врегулювали механізм проведення аукціонів.

В системі «Прозорро.Продажі» вже проводяться торги. Зокрема, було оголошено біля 330 аукціонів від 115 орендодавців, серед яких Фонд державного майна України, Львівська, Київська, Дніпровська міські ради, різні комунальні та державні підприємства, тощо. 28 орендодавців вже провели 50 успішних аукціонів, включаючи і аукціони на продовження договору оренди. Зростання ціни на торгах склало понад 30%.